KAYIT YAPTIRDIĞI OKULUN MEMURU CİNSEL İÇERİKLİ MESAJ GÖNDERDİ: İLGİNÇ TACİZ SAVCILIK'TA!

Serdivan’de bir lisede memur olarak çalışan bir şahıs, okula yeni kayıt olan bir erkek öğrencinin telefonuna cinsel içerikli mesajlar gönderdi. Anne memuru Savcılığa şikayet etti

KAYIT YAPTIRDIĞI OKULUN MEMURU CİNSEL İÇERİKLİ MESAJ GÖNDERDİ: İLGİNÇ TACİZ SAVCILIK'TA!

CİNSEL İÇERİKLİ MESAJLAR
Serdivan’da bir liseye kayıt olan 16 yaşındaki bir erkek öğrencinin telefonunu alan ve okulda memur olarak çalışan bir şahıs, daha sonra whatshap aracılığıyla öğrenciye cinsel içerikli mesajlar göndermeye başladı. Çocuk bunları annesine gösterince, anne hemen okul yönetimine gitti. Okul müdürü bu durama kayıtsız kalınca Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu.
İDARİ İŞLEM BAŞLATILSIN
Anne yaşadıklarını ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı’na bildirdi. Savcılık önce Çocuk Şube’de öğrencinin ifadesine başvurdu. Savcılık tarafından başlatılan soruşturma devam ederken öğrenci psikolojik travma yaşadı. Bu arada annenin ısrarı sonrasında okul müdürü de memur hakkında idari işlem başlatılması için Milli Eğitim Müdürlüğü’ne başvurdu. Ancak memur okuldaki görevine devam ediyor.
ANNE VE OĞLU ŞOKTA
Yaşadıklarının şokunu atlatamayan oğlunun rahatsızlandığını anlatan anne “ Oğlum da ben de şoktayız. Okula göndermiyorum. Doktorlar psikiyatrik tedavi önerdi. Bu görevlinin derhal o okuldan alınması gerekirken yerinde tutuluyor. Adamın taciz içerikli mesajları çok açık ve net görünüyor” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22