Kaymakam okulları ziyaret ediyor

Okul ziyaretlerini sürdüren Erenler Kaymakamı Mehmet Mızrak, Mehmet Gölhan İlköğretimi’ni ziyaret ederek öğretmenlerle tanıştı

Kaymakam okulları ziyaret ediyor

Erenler Kaymakamı Mehmet Mızrak, tanışma ziyaretleri kapsamında okul ziyaretlerini sürdürüyor. Mızrak’a Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özten eşlik etti. Mehmet Gölhan İlköğretim Okulu’na yaptığı ziyarette öğretmenlerle sohbet eden ve öğretmenliğin önemine değinen Mızrak, eğitimin kalitesinin artırılmasına yönelik düşüncelerini paylaşarak başarılı bir eğitim yılı geçirilmesini temenni ettiğini söyledi.
ÖĞRENCLERLE SOHBET
Erenler Kaymakamı Mehmet Mızrak ve beraberindeki diğer yetkililer, Mehmet Gölhan İlköğretim Okulu’ndaki sınıfları da ziyaret ederek öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğrencilere Kaymakam’ın görev ve yetkileri hakkında sorular yönelten Kaymakam Mızrak, daha sonra okulun kütüphanesine geçerek Koç Üniversitesi’nden kütüphaneyi yenilemek amacıyla gelen üniversite öğrencilerini ziyaret etti. Projelerinin kapsamı hakkında üniversite öğrencilerinden bilgi alan Mızrak, kütüphaneyi ve kitapları inceledi.
TEŞEKKÜR
Kaymakam Mızrak, yaptıkları bu örnek çalışmadan dolayı üniversite öğrencilerine teşekkür ederken, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk de kütüphaneye kitap kazandırma söz verdi. Üniversite öğrencileriyle de bir süre sohbet eden Mırsak ve beraberindekiler, daha sonra okuldan ayrıldı.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER