KAYMAKAMA VEDA YEMEĞİ

Kaynarca’da 3 yıla yakın görev yapan ve Gaziantep Nizip Kaymakamlığına tahini çıkan, Kaymakam Kemal Şahin için veda yemeği düzenlendi. Kaymakam Şahin, “3 yıldır bana verdiğiniz destekten dolayı çok teşekkür ederim” dedi

KAYMAKAMA VEDA YEMEĞİ

Gaziantep'in Nizip ilçesine atanan Kaynarca Kaymakamı Kemal Şahin'e ilçede veda yemeği düzenlendi. Kaynarca Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen yemeğe Ferizli Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, Kaynarca Kaymakam Vekili Ahmet Korkmaz, Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, Garnizon Komutanı Üsteğmen Kamil Aksoy, AKP Kaynarca İlçe Başkanı Murat Kefli, MHP İlçe Başkanı Ekrem Baldan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Harbi, savcılar, hakimler, sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.
SÖZÜN BİTTİĞİ YER
Kaymakam Kemal Şahin ilçede geçirdiği günleri anlatarak, “Gerçekten şuanda derler ya sözün bittiği yer konuşmalarımda en zorlandığım anı şuanda yaşıyorum. Hepiniz bu ayrılma günü demeyeceğim birleşme gününde beni yalnız bırakmadığınız için, bu hüzünlü günümde beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum. 3 yıldır bana verdiğiniz destekten dolayı da çok teşekkür ederim” dedi.
UYUM İÇİNDE ÇALIŞTIK
Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel ise, “Kemal beyle geldiği günden bu yana hep uyum içinde çalıştık. Kendilerinden çok şey öğrendik bildiği bilgilerle bizleri aydınlattı. Kendisini her zaman anacağız. Kaynarca halkı olarak ilçemizde bütün kapılar kaymakam beye açıktır. Bundan sonraki yaşamında kendilerine başarılar diliyorum. İnşallah kendileri daha iyi yerlere gelecektir” diye konuştu.
PLAKET VERDİLER
Gecede sırasıyla konuşma yapan Kaynarca Kaymakam vekili Ahmet Korkmaz, Kaynarca muhtarları adına Başkan Türkan Öner, Kaynarca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Harbi, duygu ve düşüncelerini aktararak Kaymakam Şahin’e veda ettiler. Gecenin sonunda Kaymakam Şahin’e, Belediye Başkanı Zeynur Özel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Harbi, Muhtarlar dernek başkanı Türkan Öner plaketler vererek yeni atandığı Nizip Kaymakamlığı görevinde başarılar dilediler.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER