"Kedi kız" olayında akılalmaz paylaşımlar!

Hendek'te KYK Yurdu'nda yaşanan "kedi kız" paniğinde öğrencilerin iddiaları hayrete düşürecek cinsten...

"Kedi kız" olayında akılalmaz paylaşımlar!

sakaryayenihaber.com-

Sakarya, dün gece saatlerinden beri Hendek'te bin kız öğrencinin kaldığı KYK Yurdu'nda yaşanan "kedi kız" paniğini konuşuyor. Yurttaki tüm öğrencileri sokağa döken paniğin sebebi olduğu iddia edilen "kedi kızla" ilgili söylenen iddialar ise hayrete düşürecek cinsten.
Hendek Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin incelemesini yürüttüğü bu iddiada henüz elle tutulur bir delile rastlanmadı. Üniversitede öğrenim gören öğrenciler, var olduğunu öne sürdükleri "kedi kızla" ilgili ön plana çıkan 3 farklı iddiadan bahsediyor.
Twitter, Facebook ve İnstagram'dan yaptıkları paylaşımlarla Türkiye'nin sosyal medyada en çok konuştuğu konu haline getiren öğrenciler herkesi paniğe sevk eden bu kızın  "kedi taklidi" yaptığını belirtiyor. 

İDDİA 1: Gece saatlerinden bu yana konuşulan ilk iddia yurtta bulunan mescit bölümünde kedi kesildiği ve kedi ölüsünün öğrenciler tarafından bulunduğu yönünde.
İDDİA 2: Paylaşılan yorumlarda en çok konuşulan iddiaların 2ncisi ise yurdun 6. katında kedi kesilip camdan aşağıya atıldığı konusu. Ancak kesilen kedinin, yurdun önündeki zeminde bulunamadığı belirtildi.
İDDİA 3: Paylaşım, açıklama ve öğrencilerin birbirleri arasındaki konuşmalarında ileri sürdüğü 3ncü iddia ise yurdun mesidinde "kedi kız" olarak nitelendirilen bu kişinin mescitte ayin yaptığı konusunda.
İDDİA 4: Öğrencilerin ileri sürdüğü son iddiaya göre ise belirtilen kişi, gece saatlerinde yurdun koridorlarında kedi kıyafetiyle dolaşarak kapıları tırmalıyor, "miyav" sesi çıkarıyor ve kapıların üzerine notlar bırakıyor.
Emniyet yetkilileri, yurtta incelemesini sürdürürken konuyla ilgili henüz net bir bulguya rastlanmadığı belirtildi.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2019, 18:09
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Necati
Necati - 9 ay Önce

Ogrenciler sıkılmış olmali.bizde bir soz vardir,adamin biri köyün başında bir yalan atmış köyün sonunda yalana kendide inanmis.

Hüseyin mutlu
Hüseyin mutlu - 9 ay Önce

Ulan nekadar salak geri zekalı varsa bu yurda özellikle toplanmış bu zamanda bunlara inanan salaklar hala varmı

SIRADAKİ HABER