Kemal Sayar Ruh Sağlığı Hakkında konferans verecek

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, alanında uzman isimleri vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor.

Kemal Sayar Ruh Sağlığı Hakkında konferans verecek

Dünya Ruh Sağlığı Koruma Günü kapsamında, Prof. Dr. Kemal Sayar’ın konuşmacı olarak katılacağı “Aile ve Bireyde Koruyucu Ruh Sağlığı” konulu konferans, 10 Ekim Perşembe günü AKM’de. Saat 19.30’da başlayacak ücretsiz konferansa, tüm vatandaşlar davet edildi.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, alanında uzman isimlerin katıldığı konferans programlarına devam ediyor. Türkiye Psikiyatri Derneği (TPD) Dünya Ruh Sağlığı Federasyonu tarafından her yıl kutlanan 10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı Gününde, önemli ruh sağlığı sorunlarını, ruh sağlığı politikalarını ve ilişkili konuları yeniden vatandaşların ve toplumun gündemine taşımak amacıyla bir konferans düzenliyor. Yapılan açıklamada, “Dünya Ruh Sağlığı Günü nedeniyle düzenleyeceğimiz “Aile ve Bireyde Koruyucu Ruh Sağlığı” konulu konferansa, konuşmacı olarak Prof. Dr. Kemal Sayar katılacaktır. 10 Ekim Perşembe günü, Adapazarı Kültür Merkezi’nde (AKM) düzenleyeceğimiz ücretsiz konferans 19.30’da başlayacaktır. Tüm vatandaşlarımız davetlidir” ifadelerine yer verildi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER