'KİRAZCA ORTA MAHALLE İÇİN HİZMETE HAZIRIM'

Arifiye Kirazca Orta Mahalle’de tekrarlanacak muhtarlık seçimleri için Kadir Özkan aday olduğunu açıkladı.

'KİRAZCA ORTA MAHALLE İÇİN HİZMETE HAZIRIM'

Kirazca Orta Mahalle’de  2 haziranda tekrarlanacak muhtarlık seçimlerinde Kadir Özkan adaylığını açıkladı. Doğduğundan beri Kirazca Mahallesinde çiftçilik yaptığını belirten  Özkan, “Hayatım burada geçti. Mahallemizi en iyi tanıyanlardan biri benim” dedi. Ailesinin  mahellinin bilinen ve en eski ailelerinden biri olduğunu belirten Özkan, “yaklaşık 250 hanelik mahallemize hizmet etmek için adayım” dedi.
ŞADIRVAN SÖZÜ
Projeleri hakkın bilgi veren Özkan, “Öncelikle camimize bir şadırvan yaptırmak için mücadele edeceğim. İnşallah’ta seçilirsem 2 senede bitirmeyi hedefliyorum. Gece gündüz çalışarak mahalleme hizmet etmek istiyorum. Eğer mahalle halkım takdir eder ve muhtar olarak seçilirsem  muhtarlık maaşımı makbuz karşılığında camimize bağışlayacağım. Yeterki halkımız beni desteklesin” ifadelerini kullandı.
7/24 ULAŞILABİLİR
Muhtar adayı Kadir Özkan son olarak, “Mahallemizin gençlerine ve çocuklarına spor sahası yaptırmak için ilgililerle  temasa geçeceğim. Böylelikle mahalle gençlerimizi kötülüklerden uzak tutacağım. 7/24 cep telefonum açık olacak. Ve Mahalle halkım istediği an, bana ulaşabilecek. Halkımızın desteğini bekliyoruz” diyerek açıklamasını sona erdirdi. Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER