Kısa sürede "hit" listesine giren köşe yazarı

Gazetemiz imtiyaz sahibi Turan Kalfa'nın yazıları aktif olarak yazı yazdığı 3 aylık süre içinde geniş bir kitlenin ilgisini çekti

Kısa sürede "hit" listesine giren köşe yazarı

Sakarya Yenihaber Gazetesi imtiyaz sahibi Turan Kalfa, yaklaşık 3 ay önce gazetemizde düzenli olarak köşe yazıları yazmaya başladı. 

Neredeyse dünyanın tüm ülkelerini hem turist, hem de bir iş adamı olarak dolaşan; ticari ve insani anlamda önemli tecrübeler kazanan Kalfa, yazılarında farklı alanlarda önemli konulara değindi.

Bir Türk'ün dünyanın tüm ülkelerinde yaşayabileceği sorunları ve kendisine sunulacak olan olanakları anlatan Kalfa, iş hayatında edindiği tecrübelerle Sakarya halkının yluna ışık olmaya çalıştı.

3 aydır sakaryayenihaber.com sitesinde ve gazetemizde yayınlanan köşe yazıları, kısa sürede geniş bir kitlenin ilgisini çekti. Makalelerin her biri kısa sürede binlerce kez okundu.

Kalfa'nın "Kanada'ya gitmeyi kafaya koydum diyorsanız" başlıklı son yazısı ise dünyanın her yerinden okuyucuya ulaştı.

Yaklaşık 10 bin kez tıklanan bu yazının altına Türkiye'den ve bir çok dünya ülkesinden insan yorum yaptı, mesaj gönderdi. Kalfa, 3 aylık süre diliminde Sakarya'nın en çok okunan köşe yazarları arasında üst sıralara ismini yazdırdı.

Siz de Kalfa'nın ömrünün yarısını geçirdiği Kanada'da yaşadıklarını, genç girişimcilere olan tavsiyelerini ve gittiği ülkelerde edindiği tecrübelerini yazdığı yazıları okumak için Sakarya Yenihaber'i takip edebilirsiniz. 

YAZILARI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN
 

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2020, 20:30
banner3
YORUM EKLE