Kısıtlamaya tepki gecikmedi

Sakarya’daki düğün salonu ve organizasyon firmalarının sahipleri, düğünlere yönelik getirilen kısıtlama kararına tepki gösterdi. İşletme sahipleri, toplanarak konuya yönelik bir basın açıklamasında bulunmaya hazırlanıyor.

Kısıtlamaya tepki gecikmedi

sakaryayenihaber.com –

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen düğünlere yönelik kısıtlama konulu genelgeye, sektörde faaliyet gösteren işletme sahipleri tepki gösterdi. Sakarya’da faaliyet gösteren düğün salonu, organizasyon firması, kuyumcu, beyaz eşyacı, çiçekçi, gelinlikçi, perdeci, fotoğrafçı ve cemiyetini iptal etmek zorunda kalan çiftler yasağa tepki göstermeye davet edildi.

3 Eylül Perşembe günü saat 12:00’da Göle Divan Tesisleri’nde sosyal mesafe kuralına uygun olarak toplanarak karara tepki göstermek isteyen işletmeciler, basın açıklamasında bulunacaklarını belirtti. İşletme sahipleri, buradan da Sakarya Valiliği’ne giderek genelgenin iptali için dilekçe verecek.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan kaya
Hasan kaya - 5 ay Önce

Kimse kusura bakmasin ama gittigim her cemiyet ayri bi rezaletti sifir mesafe sifir dikkat

Hüseyin tokmak
Hüseyin tokmak - 5 ay Önce

Yazıklar olsun para daha önemli sizler için insan değeri bu kadar ucuz sizler için

Bozkurt
Bozkurt - 5 ay Önce

Çok saçma bir kısıtlama heryer dolu sahiller otobüsler solaklar parklar aklınıza gelebilecek heryer dolu bi düğünlere mi iptal oluyor insanları düşünmüyorsunuz ayıptır günahtır yazıktır işletme sahibi icin de düğün yaoacak kidi için de düğünler iptal olmasın herşeyde fatura gatibana kesiliyor gariban sizin kuklanız degildir #DÜGÜNLEREDOKUNMA #DÜGÜNLERİPTALOLMASIN