Kombisi bozuldu, başına gelmeyen kalmadı

Sakarya'da bir vatandaş, evine çağırdığı kombi teknik servisi tarafından dolandırıldığını söyledi.

Kombisi bozuldu, başına gelmeyen kalmadı

sakaryayenihaber.com -

Edinilen bilgiye göre, şehirde yaşayan bir vatandaş, arızalanan kombisinin tamiri için bir teknik servisi aradı. Eve gelen çalışanlar kombiyi tamir ettikten sonra evden ayrıldı. Ev sahibinin iddiasına göre tamir karşılığında kendisinden bin lira alınırken, tamir edilen kombi bir gün sonra tekrardan bozuldu.

SANAL ŞİRKET

Konuyla ilgili yaşadığı şikayeti Sakarya Yenihaber WhatsApp Haber İhbar Hattı'na yollayan takipçimiz, "İyi günler. Malum havaların soğumasıyla dolandırıcı kombiciler piyasaya çıktı. Bu hafta ben de kombi tamiri için internetten bir yer buldum. Bin liraya sözde kombimi yaptılar. Ancak ertesi gün arıza hala devam etti. Araştırmam sonucunda bu şahıslar sanal şirketler kurup insanları dolandırıyorlar. Karakola tüketici hakem heyetine başvurdum ancak bir sonuç çıkmadı. Sizden isteğim bu tarzda servisler hakkında insanları bilgilendirmeniz. Benim düştüğüm hataya insanlar düşmesin." ifadelerini kullandı.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2020, 18:38
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Berk Akın
Berk Akın - 2 hafta Önce

Aynı sorun bizim başımızada geldi Vaillant servisi diye çağırdık özel servis çıktı değiştirmediği parçanın fiyatını iki defa aldı şikayet ediyoruz sonuç yok araştırılmasını istiyoruz

SIRADAKİ HABER