Komşular arasında alacak verecek tartışması!

Erenler'de iki komşu arasında alacak verecek meselesi yüzünden tartışma çıktı. Komşusuna sinirlenen adam, yoldaki köprüyü kaldırıp gidiş gelişleri engelledi.

Komşular arasında alacak verecek tartışması!

sakaryayenihaber.com -

Edinilen bilgilere göre, Erenler Hasanbey Mahallesi'nde yaşayan iki komşunun arası alacak verecek meselesi yüzünden bozuldu. Mahallede yaşayan Songül Kocak isimli kadının, evine giden ve İ.Y. isimli kişinin arazisinde bulunan küçük köprü, İ.Y tarafından kaldırıldı. Köprüyü kaldıran adam, yola da kepçe yardımıyla kanal açtırdı.

TARTIŞMA ÇIKTI

Kepçenin çalışması esnasında her iki komşu arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışma nedeniyle olay yerine jandarma ekipleri sevk edildi. Bölgeye gelen jandarma ekipleri her iki tarafı da sakinleştirerek olayın daha da büyümesini önledi.

PARAYI GERİ İSTEYİNCE

Olayla ilgili konuşan mahalle sakinlerinden Fatih Taşdelen, "Songül hanım bu kişiye para vermişti. Verdiği parayı geri isteyince de bu olaylar yaşandı. Burada daha önceden bir köprü vardı. Bu köprüyü kaldırmış. Kepçeyle de buraya kanal açtırdı. Buradan insanlar gelip geçemiyor. Duruma bir çözüm bulunmasını istiyoruz" dedi. Serkan ÖZAY

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 19:57
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER