Korona tedavisi görüyordu, ortadan kayboldu

Geyve'de yaşayan Soğandere ailesi 66 gündür aradıkları 21 yaşındaki kızları Hülya Soğandere'yi bulabilmek için Müge Anlı'nın programına katıldı

Korona tedavisi görüyordu, ortadan kayboldu

Bavul fabrikasında çalışırken koronavirüs tedavisi görmek için hastaneye yattığını söyledikten sonra kendisinden bir daha haber alınamayan 21 yaşındaki Hülya Soğandere'nin ailesi Müge Anlı'ya konuk oldu.

Geyveli kayıp genç kız 19 Haziran'da Manisa'da korona testi yaptırdığı, erkek arkadaşının da Manisa'da askerlik yaptığı belirtildi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan anne,"SAÜEAH'ta tedavi edildi kızım, sonra özel bir araçla Manisa'ya geçtiğini ve burada tedavi olduğunu öğrendik" diye konuştu.

Öte yandan kayıp hızla ilgili bugün yeni detaylar ortaya çıktı. Hülya Soğandere'nin 19 Haziran'da Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Tıp Fakültesi Hastanesi'nde korona testi yaptırdığı ve testin negatif çıktığı öğrenildi.

Programa, genç kızın erkek arkadaşı olduğu öğrenilen Manisa'da askerlik görevini yapan Emirhan isimli kişi telefonla bağlandı. 

Müge Anlı'nın sorularını yanıtlayan genç, kayıp kızın bir ay önce kendisini aradığını, ancak şu an nerede olduğunu bilmediğini söyledi. "3 ay içinde izne çıktın mı?" sorusunu yanıtlayan genç,"Hiç izine çıkmadım Çünkü burada pandemi nedeni de bütün giriş ve çıkışlar yasak." ifadelerini kullandı.

Kayıp kızın bulunması için Emniyet ekipleri çalışma yürütüyor. 

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2020, 21:56
banner3
YORUM EKLE