Korona Timi sahaya indi

Özel Şahin Sağlık Meslek Lisesi ve 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden kurulan Covit Timi, Ozanlar Kapalı Pazaryeri'ndeydi

Korona Timi sahaya indi

Özel Şahin Sağlık Meslek Lisesi ve 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden kurulan 19 kişilik bir ekiple covit-19 önlemlerinden “temizlik- maske-mesafe” kurallarında farkındalık oluşturmayı amaçladılar. Ekip Ozanlar Perşembe Pazarında halkımıza broşür, maske, dezenfektan, eldiven dağıttı. Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş ve Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya'da öğrencilerle birlikteydi. 
ÖNLEMLERİ ALDIK
Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya zor günlerden geçtiğimizi belirterek, “Salgınla mücadele kapsamında her türlü önlemi aldık. Herkes duyarlı bir şekilde hareket ettiğinde çalışma başarıyla sonuçlanır. Temizlik-maske-mesafe kurallarına dikkat ederek kendimizi, karşımızdakini koruyalım, tedbirli olmayı unutmayalım” dedi. 

DEVAM EDİLECEK
Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş; temizlik-maske-mesafe kavramlarının hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olduğunu belirterek, “Bundan sonraki süreçte 4 farklı noktada daha öğretmen-öğrenci iş birliğiyle yürütülen bilinçlendirme ve farkındalık oluşturma çalışmasına devam edeceğiz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 09:54
banner3
YORUM EKLE