Koronavirüs hangi şehirde? İşte detaylar...

Koronavirüs Türkiye'ye giriş yaptı. Peki hangi şehirde? Bu konuda konuşulanlar şu anda söylentiden ibaret... İşte bilgiler

Koronavirüs hangi şehirde? İşte detaylar...

sakaryayenihaber.com

Koronavirüs, bir çok ülkeden sonra Türkiye'ye de geldi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dün gece saatlerinde düzenlediği acil basın toplantısında Türkiye'de bir kişide koronavirüs tespit edildiğini açıkladı. Peki, virüs ülkede ilk hangi şehirde görüldü? Bakan Koca "hasta mahremiyetini" gözetmek adına il, ilçe ve hasta bilgisi paylaşmadıklarını dile getirdi. 
Twitter ve diğer sosyal mecralar dün geceden bu yana adeta koronavirüsle yıkıldı. Virüsle ilgili bilinçlendirici videolar ve fotoğraflar paylaşılırken, konu kısa sürede gündemde birinci sırada yer aldı.
SOSYAL MEDYADA
Virüsün ortaya çıktığı ille alakalı sosyal medyada bir çok iddia yer alıyor. Bazı vatandaşlar, koronavirüsün İstanbul'da ortaya çıktığı ve bu konunun bir spikerin haber sunduğu sırada ağzından kaçırdığı iddia edildi. Ancak bu şuanda söylentiden ibaret. 

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2020, 16:33
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cengiz AKYOL
Cengiz AKYOL - 11 ay Önce

EDİTÖR BEY İNSANLARIN AKLI İLE DALGAMI GEÇİYORSUN YOKSA SENİN AKLIN ANCAK O KADARINA MI ÇALIŞIYOR.''KORONAVİRÜS HANGİ ŞEHİRDE İŞTE DETAYLAR'' NEREDE HANİ ŞAKACILAR SİZİ SİZİ !!!!!!!