'KORUCUK MAHALLESİ HEPİMİZİN'

Korucuk Mahalle Muhtar Adayı Hüseyin Kaya, şehrimizin en büyük mahallelerinden biri olan Korucuk Mahallesinde, bir mahalle kültürünün var olması ve sorunsuz bir yaşam için göreve talip olduğunu ifade etti.

'KORUCUK MAHALLESİ HEPİMİZİN'

Korucuk Mahallesinde Muhtar adayı olan Hüseyin Kaya, hafta sonu yapılacak seçimler için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Devlet sektöründen emekli bir muhtar adayı ve  her şeyden önce Korucuklu bir fert olarak muhtarlığa aday olduğunu açıklayan Kaya, “Amacımız, birlikte ağlayıp, birlikte gülen, acıyı ve sevinci birlikte paylaşan bir muhtar ve azaları olarak bir aile gibi, mahallemizde yaşamaktır” dedi.
AĞABEY VE ARKADAŞ
Devlet kurumundan kazandığı tecrübe ile, Korucuk Mahallesinde hizmet etmek istediğini belirten Hüseyin Kaya, “Korucuk’ta nefes alan, zamanını Korucuklular birlikte geçiren, bir ağabey ve bir arkadaş olarak, mahallemizin sorunlarını biliyoruz. Ben ve azalarım bu sorunların çözümü  için bir köprü vazifesi görerek, ilgili birimler, Adapazarı Belediyemiz ve büyükşehir belediyemiz ile temasa geçerek çözüm üretilmesi için mücadele edeceğiz”  şeklinde konuştu.
MÜCADELE EDECEĞİZ
“Mahallemizin hizmete ihtiyacı var” sözleri ile seçimlerde destek isteğini belirten Muhtar Adayı Hüseyin Kaya, “ Kapalı Pazar yerinden, mezarlığa kadar, lisesinden, ulaşımına kadar bir çok soruna vakıfız. Elimizden geldiğince bu sorunları çözümü için mücadele edeceğiz. Korucuk Mahallesinin ulaşılabilir muhtarı olacağımı, 7/24 hizmet etmek için mücadele vereceğimi belirtirim” diyerek, seçimlerin hayırlı olmasını diledi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER