'Kötü sezon geçirdik'

'Kötü sezon geçirdik'

'Kötü sezon geçirdik'

Ligde ilk yarının değerlendirmesini yapan Başkan Bülent Yılmaz, 'Bizim açımızdan lige iyi bir başlangıç yapmak çok önemliydi. Ancak takım içindeki huzursuzluk bizi ligin ilk yarısını 9 puanla sonuncu bitirmek zorunda bıraktı' dedi.
Huzursuzluk
Sakaryaspor Kulüp Başkanı Bülent Yılmazilk yarının değerlendirmesini şu cümlelerle yaptı: ''Bizim açımızdan lige iyi bir başlangıç yapmak çok önemliydi. Yaşanan bazı talihsizlikler nedeniyle hiç istemediğimiz bir sezon geçirdik. Oyuncularımızın Sakarya'da ya yüzleri artık eskidi veya Sakaryaspor'da oynamak istemediler. Bu da çok önemli bir şey. Futbolcularımız 'paramızı alamadık' diyerek, bizi federasyona şikayet ettiler. Takım içindeki huzursuzluk bizi ligin ilk yarısını 9 puanla sonuncu bitirmek zorunda bıraktı.''
Umutlu
İkinci yarıda 17 maça çıkacaklarını kaydeden Başkan Bülent Yılmaz, ''Bu maçların çoğunu kazanarak ligde kalacak düzeye gelmek istiyoruz. Bununla ilgili çalışmalarımızı yürütüyoruz. Tahmin ediyorum bunlar da olacaktır'' dedi. Devre arasında 7 veya 8 yeni futbolcuyla yola devam etmeyi düşündüklerini bildiren Yılmaz, transfer etmeyi düşündükleri futbolcuların, kulüpleriyle olan sorunları çözüldükten sonra, 5 Ocak'tan itibaren imza atılmasını beklediklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE