KURBANLARINI AFRİN’DE KESTİLER

Sakaryalı işadamları Türk Kızılay’ı Serdivan Şube Başkanlığının Afrin’de düzenlediği Kurban Kesim Kampanyasına katılarak, kurbanlarını Afrin’de kesti.

KURBANLARINI AFRİN’DE KESTİLER

SURİYE’YE GİTTİLER
Türk Kızılay’ı Serdivan Şubesi, bu yıl Kurban yardımı kapsamında Suriye’nin Afrin Bölgesinde Kurban Kesim Kampanyası gerçekleştirdi. Bayramının birinci gününde gerçekleştirilen kesim kampanyasına Sakaryalı işadamları da destek verdi. Serdivan Kızılay Şubesi ile birlikte Afrin’e giderek Türk Kızılay’ına destek olan AKP Serdivan İlçe Başkanı ve İşadamı Burak Erken, iş adamı İbrahim Arabul, iş adamı Fırat Gözcan ve Eşref Ilık kurbanlarını burada keserek vatandaşlara dağıtılmasını sağladı.
MAZLUMLARIN UMUDUDUR
Afrin’de Türk Kızılayı Serdivan Şubesi ile birlikte Kurban Kesim çalışmasına katılan Sakaryalı işadamları adına konuşan İbrahim Arabul, “Türk Kızılayına destek olmak için bizde iş adamı arkadaşlarımla birlikte bu yıl kurbanlarımızı Afrin’de kestik. Dünyada yardıma muhtaç mazlumlarımıza nefes olan, her daim onların yanında yer alarak yardımcı olan Kızılayımıza destek olmak tüm vatandaşların bir görevidir. Arkadaşlarımla birlikte hem kurbanlarımızı burada kestik hem de Kızılay’ın vekaletle kestiği kurbanları dağıtmasına destek olduk. Buradan tüm Sakaryalı hemşerilerimize Kızılay’ın bu gibi kampanyalarına destek olmaya davet ediyor bu vesile ile Kurban Bayramlarını tebrik ediyorum” dedi. İşadamı Fırat Gözcan ise Kızılay’ın dünyada mazlumların umudu olduğunu ifade ederek Kızılay’ın çalışmalarına destek olmaya devam edeceklerini söyledi.
 

İbrahim Şener SAK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7

banner6