Kurtuluşun yıldönümünde bu videoyu hazırladılar

Adapazarı Belediyesi, 21 Haziran Adapazarı'nın Kurtuluşu'nun 99. Yılına özel bir video hazırladı. Geçmişten günümüze fotoğrafların yer aldığı video, senaryosu ve metinleri ile oldukça beğeni kazandı. Videoda, Sakarya'da Kore Gazisi olan Selim Demir de rol aldı.

Kurtuluşun yıldönümünde bu videoyu hazırladılar

Adapazarı Belediyesi, şehrin düşman işgalinden kurtuluşunun 99.yılına özel, Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve Belediyenin kurumsal sosyal medya hesaplarından duygusal bir film yayınladı. Yayınlanan filmde, kuşaklar boyu devam eden bağımsızlık ve özgürlük aşkı vurgulandı. Filmde Kore Gazisi Selim Demir de küçük ve anlamlı bir rol üstlendi.

Adapazarı'nı Çok Seviyoruz

Videoda konuşan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, "Bağımsızlık meşalesini yeniden yakan kahramanlarımızdan aldığımız ilhamla, şehrimizi aydınlık yarınlara hep birlikte ulaştıracağız.  Çünkü Adapazarı'nı çok seviyoruz. 21 Haziran Kurtuluş Günümüz kutlu olsun." dedi.

Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya da Adapazarı'nın kurtuluşunun 99. yılını kutladı. 

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2020, 02:54
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Özcan
Hasan Özcan - 4 ay Önce

Adapazarını çok seviyoruz Bizlere bu günleri yaşatan atalarımıza Rahmetiyle muamele eylesin inşeAllah gurbetten ana vatana kucak dolusu selamlar

SIRADAKİ HABER