Kurum araçları yerine minibüs kullanılacak

Adapazarı Orman Bölge Müdürlüğü’nde daha önce rutin işler için kullanılan kurum araçları yeniden yapılanma sonrası yerini minibüse bıraktı.

Kurum araçları yerine minibüs kullanılacak

Tasarruf için yapılan değişiklikle bundan sonra Adapazarı Orman Bölge Müdürlüğü’nde işletmelere görevli olarak rutin ve normal işler için gidecek olan şube müdürleri, şube mühendisleri ve bölge müdürlüğü mühendis ve başmühendislerinin ulaşımı minibüslerle yapılacak.
Yeniden yapılanma sonrası bir işletme Müdürlüğüne ayda 2 kez gidilecek şekilde düzenlenerek, İşletmelerde işi olan birim ve elemanlar iş programını belirlenen günlerde belirlenen minibüs ile tek liste olarak yerine getirecekler.
Şube müdürleri bağlı bulundukları bölge müdür yardımcısına en geç her pazartesi 10.00’a kadar işletmelere hangi eleman ve hangi işler için gideceklerini bildirecekler ve bu bilgiler minibüsün görevlendirmesini takip eden bölge müdür yardımcısı tarafından araç planlamasında dikkate alınacak ve belirlenen işletme müdürlüğüne gidilmeden ilgili işletme müdürüne yapılacak işlerle ilgili bilgi verilecek. İşletmelere gidecek olan minibüs 08.30’da bölge müdürlüğü merkezinden hareket edecek, dönüşlerin iş akışı ve iş bitimine bağlı olmakla birlikte 17.00’da olmasına dikkat edilecek.
Adapazarı Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, İşletmeler arası minibüs ile ulaşım uygulaması ile iş ve iş gücü kaybının önüne geçilmesi, tasarruf yapılması ve iş verimliliğinin arttırılması hedeflendiği açıklandı. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE