LÂL SANAT'TAN YENİ ATÖLYELER

Serdivan Arabacıalanı Mahallesi’nde hizmet veren Lâl Sanat Atölyesi yenilikleri sürdürüyor. Atölye Sahibi Özlem Fazlıoğlu, “Bizler atölye olarak her kesimi mutlu etmek ve eğlenceli vakit geçirmeleri için kurslara yenilik katmaya devam ediyoruz” dedi

LÂL SANAT'TAN YENİ ATÖLYELER

Arabacıalanı Mahallesi Eski Kazımpaşa Caddesi Susam Sokak No:13 Serdivan adresinde faaliyet gösteren Lâl Sanat Atölyesi yeni kurslarıyla adından söz ettiriyor. Atölye sahibi Özlem Fazlıoğlu, Sakarya'da şuan tek Slime yapan atölyenin kendileri olduğunu belirterek, “Çanta Tasarım Atölyesi, Ebru Atölyesi , Seramik Tabak Boyama, Sihirli İksir, Çizgi Renk Atölyesi, Helen Eskitmeli Boyama, Resim Kursu, Yetişkin ve Çocuk Mandala, Süslemeli Milkshake Atölyesi ,Punch Needle Atölyesi, Hayalimdeki Şato Atölyesi, Uzay Atölyesi, Roket Atölyesi, Taş Boyama Atölyeleri ile çocuk ve yetişkinlere hizmet vermeyi sürdürüyoruz.
EĞLENCELİ VAKİT GEÇİRİYORLAR
Bizler atölye olarak her kesimi mutlu etmek ve eğlenceli vakit geçirmeleri için kurslara yenilik katmaya devam ediyoruz.25 Temmuz Kırkpınar Sanat Festivali'nde açacağımız standımıza bütün sanat severleri davet ediyoruz. Bizim için önemli olan atölyemize gelen tüm sanatseverlerin mutlu ve memnun ayrılmalarıdır. Eğlenmek ve öğrenmek isteyen bütün sanatseverleri Lâl Sanat Atölyemize bekliyoruz dedi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER