LPG sızıntısı 3 can aldı

LPG sızıntısı 3 can aldı

LPG sızıntısı 3 can aldı

Zirai Aletler Sanayii'nde bir oto tamirhanesinde meydana gelen LPG sızıntısı sonucu, zehirlenen 3 kişi hayatını kaybetti.

Zirai Aletler Sanayii'nde bulunan Haktan Oto isimli LPG montaj ve oto tamir dükkanında meydana gelen LPG sızıntısı sonucu, işyeri sahibi Murat Kulağızlı (40), İbrahim Kınalıbalaban (45) ve kimliği henüz belirlenemeyen bir kadın, olay yerinde hayatını kaybetti.

İşyeri sahibi Kulağızlı'nın eve gitmemesinden şüphelenen amcası İsmet Kulağızlı'nın, işyerine gitmesiyle ortaya çıkan olay sonrası, ihbar üzerine Adapazarı itfaiyesi ve 112 acil servis ekipleri olay yerine geldi. LPG sızıntısı nedeniyle ekipler çalışamadığı için itfaiye önce güvenlik önlemleri aldı. Ardından çalışma yapan ekipler, 1'i kadın 3 kişinin öldüğünü tespit etti.

Bu arada, haber üzerine olay yerine gelen işyeri sahibinin eşi Ülkü Kulağızlı, ağlayarak eşinin yaşayıp yaşamadığını sordu. Çalışma yapan ekipler, acılı eşe gerçeği söyleyemeyerek, 'Müdahale yapıyorlar', 'bilmiyoruz' gibi cevaplar verip onu teskin etmeye çalıştı.

Cesetler, olay yeri inceleme polisi ve cumhuriyet savcısının incelemelerinin ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Cesetlerin buradan da İstanbul Adli Tıp Kurumu'na sevk edilmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE