'LÜLECİ SOKAK ÖRNEK OLACAK'

Lüleci Sokak’ta yapılacak çalışmalar için projenin hazırlandığını ve kısa sürede ihaleye çıkacaklarını açıklayan Başkan Yüce, “Yenilenen kaldırımları, aydınlatması ve çevre düzenlemesi ile Lüleci Sokak’ı örnek bir görünüme kavuşturacağız” dedi

'LÜLECİ SOKAK ÖRNEK OLACAK'

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Çark Caddesi Lüleci Sokak’ta gerçekleştirilecek yenileme çalışmaları için projenin hazırlandığını ve kısa süre içerisinde ihaleye çıkacaklarını açıkladı. Daha önce bölgedeki esnaflarla buluşan ve Lüleci Sokak’ın yenileneceğini açıklayan Başkan Ekrem Yüce, yapılacak sağlıklaştırma çalışması ile sokağın örnek bir görünüme kavuşacağını belirtti.
PROJE BAŞLIYOR
Başkan Yüce, “Şehrimizin simgesi Çark Caddesi’ne çıkan Lüleci Sokak’ı ziyaret etmiş, esnaflarımız ve vatandaşlarımızla buluşmuş, taleplerini almıştık. Ardından müjdemizi paylaştık ve Lüleci Sokak’ın yenileneceğini ifade ettik. Hemen proje çalışmalarımızı başlattık. Bugün ise arterde gerçekleştireceğimiz çalışmaların projesini hazırladık. İnşallah kısa süre içerisinde ihaleye çıkacağız. Yenilenen kaldırımları, aydınlatması ve çevre düzenlemesi ile Lüleci Sokak’ı örnek bir görünüme kavuşturacağız. Esnaflarımıza ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER