MAKAMA OTURAN YÜCE İDDİALI KONUŞTU: HAYALLERİMİZ VAR

İl Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Sakarya için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Bizim, Sakarya için hayallerimiz var” dedi.

MAKAMA OTURAN YÜCE İDDİALI KONUŞTU: HAYALLERİMİZ VAR

31 MART SEÇİMLERİ
31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı AKP Büyükşehir Belediyesi Başkanı seçilen Ekrem Yüce, dün mazbatasını aldı. İl Seçim Kurulu’nda gerçekleşen mazbata töreninde AKP İl Başkanı Yunus Tever, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları yer aldı.
GAYRET EDECEĞİZ
Sakarya için ellerinden gelen tüm gayreti göstereceklerini belirten Başkan Yüce, Şehrimiz için çalışacak, daha iyi bir Sakarya’yı hemşerilerimizle birlikte inşa edeceğiz. Bizim Sakarya için hayallerimiz var. Sakarya’mızın en ücra köşesine kadar hizmet götüreceğimizi bugünden sizlere ifade ediyorum” dedi.

31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı AKP Büyükşehir Belediyesi Başkanı seçilen Ekrem Yüce, mazbatasını aldı. İl Seçim Kurulu’nda gerçekleşen mazbata töreninde AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AKP İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları yer aldı. Tören sonrasında Ekrem Yüce, Sakarya’ya hizmet edecek olmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
Yüzde 65’lik oy oranıyla Sakarya’nın yeni Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen ve mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkanı Sertaç Kesler’in elinden alan Ekrem Yüce, “31 Mart yerel seçimlerinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnşallah Sakarya için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Şehrimiz için çalışacak, daha iyi bir Sakarya’yı hemşerilerimizle birlikte inşa edeceğiz. Bizim Sakarya için hayallerimiz var” dedi. Fısfıs İsmail karakterine hayat veren Süleyman Yağcı ise Ekrem Yüce’yi tebrik ederek başarılar diledi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER