Mali Müşavirlik ruhsatlarını aldılar

Serbest Muhasebeciyken Mali Müşavirliğe Geçiş Sınavlarına giren Necdet Ergün, Hüseyin Ergün ve İsmail Emanet mali müşavirlik ruhsatlarını düzenlenen törenle aldılar.

Mali Müşavirlik ruhsatlarını aldılar

Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasında düzenlenen ruhsat töreninde konuşan Oda Başkanı Selattin Çakırsoy, ruhsatlarını alan Mali Müşavirleri tebrik etti.
Sakarya SMMMO’da düzenlenen ruhsat törenine Oda Başkanı Selattin Çakırsoy, AK parti Adapazarı İlçe Başkanı Yeminli Mali Müşavir Mustafa Ak, yönetim kurulu üyeleri Ethem Can, Aylin Karatepe, İsmail Kotan, Fahriye Demirel, Filiz Topcu, Bülent Koşar, Nihal Bahar ve Mali Müşavirlik ruhsatları ala Necdet Ergün, Hüseyin Ergün ve İsmail Emanet katıldı.
Oda Başkanı Selattin Çakırsoy, Mali müşavirliğin geleceğinin bol kazançlı ve aydınlık geçmesini diledi.
Çakırsoy, "Bugünün sizin için ne kadar anlamlı olduğunu süreci sizinle beraber yaşayan biz yöneticiler farkındayız. Hepiniz zorlu bire süreçten geçerek bu ruhsatları almaya hak kazandınız. Ne kadar sevinseniz hakkınızdır. En az sizin kadar, belki de sizden fazla ailelerinizin de sevindiğini ve sizinle gurur duyduklarını tahmin edebiliyorum. Önümüzdeki süreçte de yolunuzun aydınlık ve bol kazançlı geçmesi dileği ile hepinizi kutluyorum" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER