Maltepe’de dönüşüm tamamlanıyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, asfalt çalışmaları süren Maltepe Mahallesinde incelemelerde bulundu

Maltepe’de dönüşüm tamamlanıyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Maltepe Caddesi’nde devam eden dönüşüm çalışmalarını yerinde inceledi. Kaldırımları yenilenen ve son kat asfalt çalışması başlatılan bölgede vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Yüce, çalışmaların hayırlı olmasını temenni etti.

Maltepe’ye hayırlı olsun
Maltepe Caddesi’nde gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Atilla Turan’dan bilgiler alan Başkan Ekrem Yüce, “Şehrimizin en büyük mahallelerinden biri olan Maltepe’de caddenin yenilenmesi için talepler alıyorduk. Kısa süre önce ekiplerimiz çalışmalara başlamıştı. Kaldırımları yenilemiş, asfalt işlemlerini gerçekleştirmiştik. Şimdi ise son kat asfaltını atıyoruz. Ardından da yol çizgileriyle yeni yüzüne kavuşturacağız. Hayırlı olsun” dedi.

381 kilometre yol ağı yenilendi
Başkan Ekrem Yüce, incelemeleri esnasında vatandaşlarla sohbet ederken, mahalle çocuklarıyla da yakından ilgilendi. Sakarya’da göreve başladıkları günden bu yana 523 bin ton asfalt çalışması gerçekleştirdiklerini dile getiren Başkan Ekrem Yüce, 381 kilometreye ulaşan yol ağını yenilediklerini belirtti.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Akcapakca
Akcapakca - 2 ay Önce

Çevreyolu yenilemesini de bekleriz

Akcapakca
Akcapakca - 2 ay Önce

Çevreyolu yenilemesini de bekleriz valide camii kuzey terminal dahil resmen kaderine terk ettiniz oy çıkmıyor herhalde

MASKE-MESAFE-HİJYEN ???
MASKE-MESAFE-HİJYEN ??? - 2 ay Önce

MASKE NERDE SOSYAL MESAFE NERDE ???

SIRADAKİ HABER