Maratoncular soğuk dinlemiyor

Maratoncular soğuk dinlemiyor

Maratoncular soğuk dinlemiyor

Hendek'in genç maratoncuları soğuk havaya aldırış etmeden Hendek Sahası'nda çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Antrenör Aykut Duman, sporcularının her türlü başarıyı hak ettiğini söyledi.
İddialı hazırlık
Hendek'in genç maratoncuları, havanın soğuk olmasına rağmen antrenmanlarını aralıksız bir şekilde Hendek Sahası'nda sürdürüyor. Antrenör Aykut Duman nezaretinde yapılan idmanlarda çalışmalarını sürdüren üç sporcu, katılacakları müsabakalarda bu çalışmalarının meyvelerini alacakları derecelerle süsleyeceklerini söyledi.
Başarılı olacağım
Uluslar Arası Avrasya Maratonu'nda 15 km klasmanında dördüncü olan ve yarışacak olan ve şubat ayında Trabzon'da yapılacak Yarı Maratonda mücadele edecek Orhan Şimşek, yarışmanın hazırlıklarına devam ediyor. İyi bir derece elde edeceğine inandığını belirten Şimşek, 'Trabzon'da iyi bir derece elde edip ilimizi ve ilçemizin en iyi şekilde temsil edeceğim' dedi.
Teşekkür ediyorum
Hendek Sahası'nda yapılan tartan pistin çalışma ortamı bulamayan sporcularına büyük artı sağlayacağını belirten antrenör Aykut Duman, Belediye Başkanı Ali İnci'ye bu tesis kazandırdığı için teşekkür ettiğini söyledi. Duman, 'Bu tarz girişimlerin ilçemiz sporu adınasevindirici oluyor. Sporcularımızda bu çalışma temposu sayesinde başarılı sonuçlar alacak' dedi

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE