Mehmet Akif Ersoy Caddesi asfalta hazırlanıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi YOLBAK ekipleri, şehrin çeşitli noktalarında gerçekleştirdiği dönüşüm ve yenileme çalışmalarına Mehmet Akif Ersoy caddesinde devam ediyor.

Mehmet Akif Ersoy Caddesi asfalta hazırlanıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi YOLBAK ekipleri, şehrin çeşitli noktalarında gerçekleştirdiği dönüşüm ve yenileme çalışmalarına Mehmet Akif Ersoy caddesinde devam ediyor. Daha önce SASKİ marifetiyle tamamlanan altyapı çalışmalarının ardından 850 metrelik güzergâhta üst yapı çalışmaları hız kazandı. Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından daha önce sökülen asfaltın ardından gerçekleştirilen bordür yenileme çalışmalarının akabinde güzergâh sıcak asfalt ile buluşturulacak.

Modern bir görünüme kavuşacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Başkanlığı’nca yapılan açıklamada, “Şehrin çeşitli noktalarında gerçekleştirdiğimiz dönüşüm çalışmalarına hızla devam ediyoruz. Altyapı çalışmalarını bitirdiğimiz Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde üst yapı çalışmalarına hızlı bir şekilde başladık. 850 metrelik güzergâhta bordür ve kaldırım çalışmalarını tamamladıktan sonra, caddeyi sıcak asfalt ile buluşturarak güzergahı Sakarya’mıza yakışır güzel bir görünüme kavuşturacağız. Çalışmalar süresince bölge halkının göstermiş olduğu hassasiyete teşekkür ederiz” denildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2020, 09:25
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
DURAK BAYRAKTAR
DURAK BAYRAKTAR - 2 ay Önce

AVM DEN YAZLIĞA GİDEN SAĞ VE SOL YAYA KALDIRIMKARINDA ENGELLİ GİRİŞ VE İNİŞ YOLKARI KÖPRÜ BAŞINA KADARBAZİ YERLERDE YOK BAZI YELERDE ÇÖKMÜŞ VE BERBAT GEÇEMİYORUZ.İLGİKİLERİN İLGİLENMESİNİ RİCA EDİYORUZ DAHA önceleri de VİLDİRDİK TINLAYAN YOK