MERVE İLE AHMET'İN MUTLU GÜNÜ

Müteahitler Birliği başkan yardımcısı olan Cengiz Bayar’ın oğlu Gökböru Ahmet, hayatını Merve Kaykısız ile birleştirdi

MERVE İLE AHMET'İN MUTLU GÜNÜ

İlimizin bilinen isimlerinden, Sakarya Müteahitler Birliği Başkan Yardımcısı Cengiz ve Ayşe Bayar çiftinin  oğlu  Gökböru Ahmet ile Hüseyin ve Mukaddes çiftinin kızı Merve Kaykısız hafta sonu Erkan Sezgin Düğün Salonunda yapılan tören ile hayatlarını birleştirdi. Gerçekleştirilen düğün törenine ilimiz bürokratları, iş dünyası ve siyaset dünyasının isimleri katıldı.


NİKAH ŞAHİTLERİ
Düğünün yapıldığı alana, meşaleler ve alkışlar eşliğinde giren Merve ve Gökböru Ahmet’in nikahlarını, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, şahitler huzurunda kıydı. Genç çiftin nikah şahitliklerini ise AKP İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yüksel Bayar ve SUBÜ Rektörü Mehmet Sarıbıyık yaptı.


VEKİLLER KATILDI
Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, genç çifte bundan sonrası hayatında mutluluklar dilerken, evlilik hayatlarının en güzel şekilde sürmesi temennisinde bulundu.  Törene AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Recep Uncuoğlu, MHP Milletvekili Levent Bülbül, CHP Milletvekili Engin Özkoç, İyi Parti Milletvekili Ümit Dikbayır katıldı.


BALAYINA ÇIKTILAR
Daire müdürleri, rektörler ve belediye başkanlarının da katıldığı düğün töreninde genç çifti tebrik etmek için uzun kuyruklar oluştu. Genç çiftin aile büyükleri Cengiz ve Ayşe Bayar, Hüseyin ve Mukaddes Kaykısız düğün boyunca davetliler ile yakından ilgileniren, bu güzel günlerine ortak olmalarından dolayı teşekkür ettiler. Düğün törenin ardından genç çift Merve ve Gökböru Ahmet balayına çıkmak için büyükleriyle vedalaştılar. Elif Tahtakale

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER