MHP'Lİ AÇBA BİN YATAKLI HASTANEYLE İLGİLİ KONUŞTU: EN UYGUN YER
ET-BALIK ARAZİSİ

MHP Milletvekili Zihni Açba, bin yataklı hastane için en uygun arazinin Et-Balık Kurumu’nun arazisi olduğunu belirterek, “İnsanlar hastaneye gitmek için şehir içinden geçmek zorunda kalmamalı” dedi

MHP'Lİ AÇBA BİN YATAKLI HASTANEYLE İLGİLİ KONUŞTU: EN UYGUN YER
ET-BALIK ARAZİSİ

GAZETEMİZE ZİYARET
Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Zihni Açba, gazetemizi ziyaret ederek Genel Müdürümüz Naci Koşunda ve Yazı İşleri Müdürümüz Şener Sak ile görüştü. AKP iktidarının bin yataklı hastaneyle ilgili olarak eyyamcılık yaptığını belirten Açba, “2015’te söz verilmişti ancak gelişme yok. Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde park yeri bulamıyorsunuz. İnsanlar 3 aydır ameliyat günü alamıyor. Sakarya’ya mutlaka hastane lazım” dedi.
ŞEHİR İÇİNDEN GEÇMEMELİ
Bin yataklı hastanenin yer tartışmalarıyla ilgili görüşlerini de açıklayan Milletvekili Açba, “Fiziki olarak Sakarya’da en uygun ve doğru yer bence Et-Balık arazisinin bulunduğu alandı. Korucuk’ta yaptığınız hastaneye Pamukova’dan insanlar nasıl gelecek? İnsanlar bin yataklı hastaneye gitmek için şehrin içinden geçmek zorunda olmamalı. Et-Balık arazisi Karasu’dan da Pamukova’dan da ulaşılabilecek bir yer. Çevre iller için de en doğru yer” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER