'MİLLETİMİZİN HAYIR DUASINI ALACAĞIZ'

Belediye personeli ile bir araya gelen Başkan Işıksu, “Üstlendiğimiz sorumluluğu sevip gayretle çalışırsak, yaptığımız tüm çalışmalarda milletimizin hayır duâsını alırız, alacağız da inşallah” dedi.

'MİLLETİMİZİN HAYIR DUASINI ALACAĞIZ'

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, hafta sonu mesaisinin büyük bir bölümünü belediye çalışanlarına ayırdı. Seri toplantılar gerçekleştiren Başkan Işıksu, Adapazarı Belediyesi yönetim kadrolarında görev alan tüm personelden bugüne kadar yapılan ve devam edecek olan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Toplantılarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Mutlu Işıksu, “Bugünü doğru okuyarak Adapazarı'mızı belirlediğimiz hedeflere doğru hızlı ve sağlam adımlarla taşıyacağımıza inanıyorum.

İHTİYAÇ TEMELLİ
7/24 belediyecilik anlayışı ile inşallah hep birlikte milletimizin ihtiyaçlarını temel alan hizmetleri hayata geçirmek için çalışmalarımıza başladık. Gönül Belediyeciliği anlayışımızla, üstlendiğimiz sorumluluğu sevip gayretle çalışırsak, yaptığımız tüm çalışmalarda milletimizin hayır duâsını alırız, alacağız da inşallah.” ifadelerini kullandı.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER