MİLLETVEKİLİ YAVUZ BELEDİYEYİ DOLAŞTI

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Adapazarı Belediyesi’ni ziyaret ederek personel ile sohbet etti

MİLLETVEKİLİ YAVUZ BELEDİYEYİ DOLAŞTI

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Adapazarı Belediyesi’ni ziyaret etti. AKP Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş ve beraberindekilerle Adapazarı Belediyesi’ne giden Yavuz, Başkan Vekili Erol Aydın tarafından karşılandı. Tüm birimleri tek tek gezerek personelle bir araya gelen Yavuz, belediyede bulunan vatandaşlarla da sohbet etti.
SÜRDÜRÜLEBİLİR HİZMET
Amaçlarının kalıcı ve sürdürülebilir bir hizmet anlayışı olduğunu vurgulayan Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, “Bizler AK Parti belediyeciliği olarak bugüne kadar toplumun her kesimiyle bir araya gelen ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına çok ivedi şekilde cevap veren bir yönetim düsturuyla çalıştık. Tabi tüm bu çalışmaların temelinde ve gelinen noktada belediyelerimizde hizmet veren personelimizin önemli ölçüde katkısı bulunmaktadır. Ben inanıyorum ki 31 Mart’ta Sakarya halkının oluşturacağı teveccüh, AK Parti belediyeciliğinin tüm dinamikleriyle daha kalıcı ve sürdürülebilir bir hizmet anlayışının mihenk taşını oluşturacaktır” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER