Milliler Hırvatistan karşısında

Milliler Hırvatistan karşısında

Milliler Hırvatistan karşısında

İlimizin ev sahipliği yaptığı UEFA A Bayanlar Mini Turnuvası bugün başlıyor. A Bayan Milli Takımımız ilk maçında Hırvatistan ile karşılaşacak. Atatürk Stadı'nda oynanacak olan karşılaşmanın başlama saati 13.30.
Hazırlıklar tamamlandı
15-19 Aralık tarihleri arasında Sakarya ve Kocaeli'de oynanacak olan UEFA A Bayanlar Mini Turnuvası bugün start alıyor. İlk defa bayan millileri ağırlayacak olan Sakarya dev organizasyon için hazır. Dün ilimize gelen Ay-Yıldızlı ekibimiz çalışmalarını tamamladı. Bayan Milli Takımlar Sorumlusu Hamdi Aslan yönetimindeki milliler, turnuvada Hırvatistan ve Letonya ile karşı karşıya gelecek.
İlk rakip Hırvatistan
UEFA A Bayanlar Mini Turnuvası'nda Ay-Yıldızlı ekibimiz ilk sınavını bugün Hırvatistan karşısında verecek. Ay-Yıldızlı ekibimiz ikinci maçında Cuma günü Letonya ile Kocaeli İsmet Paşa Stadı'nda karşılaşacak. Y.Güneşspor'dan Mevlüde, Meryem, Esra ve Pelinay da yer aldığı Milli Takımımızda moraller yüksek. Ay-Yıldızlı ekibimiz Hırvatistan'ı yenerek turnuvaya iyi bir başlangıç yapmak istiyor.
Tribünleri dolduralım
UEFA A Bayanlar Mini Turnuvası'nın ilimizde oynamasında büyük rol oynayan Y.Güneşspor Kulübü Başkanı Sinan Panta, bugün tüm Sakaryalıları Atatürk Stadı'nda görmek istediklerini belirtti. Panta yaptığı açıklamada, 'UEFA A Bayanlar Mini Turnuvası'nda ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Turnuva için hiçbir eksiğimiz yok. Bugün tüm futbolseverleri Atatürk Stadı'na bekliyoruz' şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE