MİNİK KÜTÜPHANECİLER SAÜ'YÜ ZİYARET ETTİ

Küpçüler Ortaokulu Kütüphanecilik Kulübü öğrencileri Türkçe Öğretmenleri eşliğinde kütüphane haftası sebebiyle SAÜ kütüphanesini ziyaret etti. Öğrenciler güzel havanın tadını çimlerin üzerinde kitap okuyarak çıkardılar.

MİNİK KÜTÜPHANECİLER  SAÜ'YÜ ZİYARET ETTİ

Küpçüler Ortaokulu’nun minik Öğrencileri Sakarya Üniversitesi kütüphanesini Bilgi ve Belge Yönetimi Uzmanı Tacettin Akdere eşliğinde gezdiler. Kütüphanecilik haftasının önemini vurgulayan Küpçüler Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Ahmet Ayvaz z ve Büşra Yalınkılıç, öğrencilerde okuma alışkanlığını ve zevkini geliştirmek, kitap sevgisini artırmak, okuyucuların kitaplardan daha çok faydalanmalarını sağlamak, kütüphanelerde uyulması gereken kuralları öğretmek ve  bilinçlendirmek amacıyla böyle bir ziyaret düzenlediklerini söyledi.


KİTAP OKUDULAR
Küpçüler Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Ahmet Ayvaz ve Büşra Yalınkılıç yaptıkları ortak  açıklamada, teorik olarak derslerde öğrettikleri bilgilerin dışında geniş dökümanlı bir ortamda uygulama yapma fırsatı yakalamalarından dolayı memnun olduklarını söylediler. Kütüphane gezisi sonrası öğrenciler güzel havanın tadını çimenlerin üzerinde kitap okuyarak çıkardılar.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER