Minik Şahinler yuvalarında

Şahin Okullarında ana sınıfı ve birinci sınıf öğrencileri, okula Uyum Programı kapsamında ders başı yaptı. Miniklere ilk gün velileri eşlik etti.

Minik Şahinler yuvalarında

Şahin Okulları ilköğretim birinci sınıf ve ana okulu öğrencileri ders başı yaptılar.Birinci sınıf ve anasınıfı öğrencileri, 2013-2014 Okula Uyum Programı çerçevesinde bir hafta önceden okula başladı. Şahin Okullarına, sabah erken saatlerden itibaren anne ve babaları ile birlikte gelen öğrencilerin çok heyecanlı oldukları gözden kaçmadı. Birinci sınıfa başlayan Şahinliler, yaklaşık 3 aylık yaz tatilinin ardından arkadaşlarına kavuşurken, anasınıfı öğrencilerinin bir kısmı ise bu yıl ilk kez okulla tanıştılar. Okul bahçesinde toplanan öğrenciler, düzenlenen açılış programının ardından sınıflarına geçtiler. Minik öğrencileri ilk günlerinde velileri de yalnız bırakmadı.
UZMAN KADRO
Şahin Okullarında başlayan uyum programı, rehber öğretmenler, sınıf öğretmenleri ve pedagoglar tarafından hazırlanırken, minik öğrencilerin ilgi gün okula alışa bilmeleri için sosyal ve sportif etkinliklere ağırlık verildi.. Minikler rehber öğretmenleriyle birlikte okulu gezerek tanıma fırsatı da buldular. Şahin Okulları Genel Koordinatörü Dr. Esin Cevrioğlu; çocukların ve velilerinin heyecanını paylaştıklarını ifade etti. “Her yeni dönem, bizim için de heyecan ve mutluluk ifade ediyor. Yeni öğrencilerimizi okula mümkün olan en kısa sürede alıştırmak için elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE