Minik Yusuf'tan üzen haber!

Sakarya'da doğduktan sonra Fosfor Metabolizması teşhisi konulan ve 7 ay boyunca yoğun bakımda kalan 1 yaşındaki Yusuf Bozkurt tekrardan yoğun bakıma alındı.

Minik Yusuf'tan üzen haber!

sakaryayenihaber.com -

Adapazarı İlçesine bağlı Şeker Mahallede yaşayan İbrahim ve Naciye Bozkurt çiftinin en küçük çocukları olan Yusuf Bozkurt, doğduktan sonra 7 ay boyunca yoğun bakımda kalmıştı. Fosfor Metabolizması Bozukluğu teşhisi konan ve bu yüzden yoğun bakımda cihazlara bağlı olarak yaşamını sürdüren minik Yusuf için doktorlar 14 gün içinde öleceğini söylemiş ancak Yusuf hayata tutunmuştu. Sakarya Valiliği tarafından daha öncede başlatılan yardım kampanyasında toplanan para ile ilacı temin edilen Yusuf, 3 haftadır ilacının gelmesini bekliyordu.

Dün gece saatlerinde fenalaşan minik Yusuf, tekrardan yoğun bakıma alındı. Yusuf'un annesi Naciye ve babası İbrahim Bozkurt, çocukları için herkesten dua beklediklerini söyledi. Acılı aile, "Yusufum, balım, zeytin gözlüm, güler yüzlüm. Ben seni Allah için çok seviyorum. Yusufumun ciğerleri tek başına nefes almaktan yoruldu. Tekrar yoğun bakıma aldılar. Makinelere bağladılar. Çok çok dua edin minik Yusufuma. İnşallah en kısa zamanda ilacı gelir de şifa olur Yusufuma" sözleriyle duygularını paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2019, 01:52
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Önal
Murat Önal - 7 ay Önce

Allahım, yardım et Allahım, inşAllah sağlığına kavuşacak, o artık kocaman bir ailenin çocuğu oldu, geçmiş olsun Yusuf, diren sen kazanacaksın Allahın yardımı ile inşAllah, dualarımız herzaman seninle, yaz tatili izine gelince ziyaret edeceğim bekle beni tatlı yavru

Esma göktepe
Esma göktepe - 7 ay Önce

Rabbim sevdiği kullarını imtihan edermiş sevdikleriyle içlerinde en zor olanda evlatırı Allah'ım acil şifalarını en güzelin versin inşAllah rabbim acını gösterimesin tez zamadanda yeniden sağlığına kavuşursun inşAllah gül yüzlü yusufum

Emrah ok
Emrah ok - 7 ay Önce

Rabbim acil şifalar versin inşAllah inşAllah tez zamanda sağlığına kavuşur

Sivaslee
Sivaslee - 7 ay Önce

Allah'ım bu dünyadan alırsa mutlaka yaptıkları ila ve sabrinizla cennete el ele gideceksiniz yusufla emin olunuz ölüm sizi korkutmasın nolur.

SIRADAKİ HABER