Miniklere zil çaldı

2013-2014 Eğitim yılı dün birinci sınıflar için başladı. Dün ilk defa sıraya oturan minikler, hem eğlendiler hem okulu tanıdılar. Adapazarı Mille Eğitim Müdürü Ziya Cevherli, Eser İlkokulunda düzenlenen programda, öğrencilere başarılar diledi.

Miniklere zil çaldı

Uyum Eğitimi Programı kapsamında 2013-2014 eğitim-öğretim dönemine bir hafta önce başlayan minik öğrenciler için Adapazarı Eser İlkokulunda etkinlik düzenlendi. Okul bahçesinde düzenlenen törende konuşan Adapazarı Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli, minik öğrencilerin uyum eğitimi programı kapsamında bir hafta önce eğitim yılına başladıklarını söyledi.
OYUN PARKI
Öğrencilerin sınıflara ve okula yabancılığının geçmesini sağlamaya çalıştıklarını vurgulayan Cevherli, "Okulumuz ilçemizin en güzel okullarından bir tanesi. İnşallah miniklerimiz en kısa sürede uyum sağlarlar. Öğrenci ve öğretmenlerimize yeni eğitim ve öğretim yılında başarılar diliyorum" diye konuştu. Velileriyle okula gelen minikler, bahçeye kurulan oyun alanlarında oynadı, palyaçolarla gönüllerince eğlendi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER