MİSAFİRLERİNE SEKAY'I ANLATTI: SEKAY ENERJİ ÜRETECEK

Büyükşehir Belediyesi’nde misafirleriyle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Kısa süre önce ihalesini gerçekleştirdiğimiz Entegre Katı Atık Yönetimi projemiz ile yaklaşık 25-30 bin kişinin tükettiği enerji üretilecek” dedi.

MİSAFİRLERİNE SEKAY'I ANLATTI: SEKAY ENERJİ ÜRETECEK

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Eski Reji Sokağı’nda esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Ardından Büyükşehir Belediyesi’nde misafirlerini ağırladı. Başkan Toçoğlu, MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun, Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, AKP Kaynarca İlçe Başkanı Murat Kefli, AKP Arifiye Kadın Kolları Başkanı Serap Yıldız, Ferizli Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş, Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Sebahattin Karasakal, Adapazarı İmam-Hatip Lisesi Müdürü Mustafa Bulut ve beraberindekilerle bir araya geldi.
30 BİN KİŞİ
Başkan Toçoğlu, programlarının devamında SAÜ’de düzenlenen ‘Kültürden İrfana Cemil Meriç’ konulu sempozyuma katıldı. Eski Milli Eğitim Bakanı Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı ile görüşen Başkan Toçoğlu, Milletvekili Avcı’yı tekrardan Sakarya’da görmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Her alanda özgün çalışmalar yaptıklarının altını çizen Başkan Toçoğlu, “Kısa süre önce çevre başlığında çok önemli bir projenin ihalesini gerçekleştirdik. İnşallah kısa süre içerisinde çalışmalarımızı başlatacağız. 100 Milyon TL’lik Sakarya Entegre Katı Atık Yönetimi projemiz ile atıkların bertarafı konusunda büyük bir adım atacağız” diye konuştu. Toçoğlu,  SEKAY ile 25-30 bin kişinin tükettiği enerjinin üretilmesi sağlanacak.” ifadelerini kullandı. Erol ÖĞÜT

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort