MİTHAT SARI: SAKARYA İÇİN ÇALIŞACAĞIM

Türk Hava Kurumu Merkez yönetim kurulu üyeliğine seçilen Mithat Sarı, THK Genel Merkezinde görevine başlarken bundan sonra Sakarya için çalışacağını söyledi.

MİTHAT SARI: SAKARYA İÇİN ÇALIŞACAĞIM

Sakarya'da başta ilçesi Kocaali olmak üzere, birçok sosyal ve kültürel çalışmalarda ve oluşumlarda sorumluk alarak görev alan, ayrıca Türk Hava Kurumu Kocaali şube başkanlığının yanı sıra Kocaali CHP ilçe başkanlığını da yürüten Mithat Sarı, geçtiğimiz hafta Türk Hava Kurumu Merkez yönetim kurulu üyeliğine seçilmişti. Görevinin ilk gününde olağan yönetim kurulu toplantısına katılan Mithat Sarı,  daha sonra Türk Hava Kurumu merkezinin işleyişi ve kurumun tarihi hakkında yetkililerden ayrıntılı bir sunum aldı.
‘ÖNCELİĞİM OLACAK’
Toplantı sonrası değerlendirme bulunan Sarı, “ İlim Sakarya'yı, Türkiye Cumhuriyetinin böylesi önemli ve köklü bir kurumunda temsil etmek benim için onurdur. Başkent'te var olan Sakarya markasını hak ettiği daha üst seviyeye çıkarmak, ilimiz adına Ankara’da, güç birliği içerisinde hareket etmek önceliğim olacağının bilinmesini isterim” dedi. Şerif Sarı 


Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort