'Mücadelemiz boş değil'

MHP İl Başkanı Levent Bülbül, Sakarya Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliğini ziyaret etti. Ziyaretten konuşan birlik başkanı Hasan Alişan, esnaflar için verdikleri mücadelenin boŞ olmadığını söyledi.

'Mücadelemiz boş değil'

MHP İl Başkanı Levent Bülbül, il yönetimiyle Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan’ı ziyaret etti.MHP İl Başkanı Levent Bülbül,SESOB’un çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade etti. Bülbül yaptığı konuşmada, esnafı eğitimine yönelik verilen eğitimin kendini sevindirdiğini belirterek, “Eğitime verdiğiniz önem esnaf ve sanatkara yeni bir soluk katacak ve uzun yıllar mesleklerini icra etme şansı verecektir. Esnaf ve sanatkarımız ilimiz ve ülke ekonomimizin yapı taşını oluşturmaktadır. Onlar güçlü ise ülkemizde güçlüdür” dedi.
DAHA İYİ HİZMET
Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan, MHP İl Yönetimine yeni hizmet ve eğitim binalarını gezdirerek birliğin projelerinden bahsetti. Alişan, “Esnaf ve sanatkarımız için verdiğimiz mücadelede gördüğümüz destek bizi hep daha iyi olmaya yöneltiyor. Verdiğimiz bu mücadelenin boş olmadığını biliyoruz. Bizim esnaf ve sanatkarımız daha iyi hizmeti hak ediyor. Bu yüzden yeni hizmet ve eğitim binamızda onlar için en iyi olanı yapmaya devam edeceğiz. Ziyaretinizden ve desteklerinizden ötürü sizlere teşekkür ederim” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER