MÜFTÜOĞLU AİLESİNİN ACI GÜNÜ: 91 YAŞINDA ÇATIDAN DÜŞTÜ

Eski Adalet Bakanı İsmail Müftüoğlu ve işadamı Halil Müftüoğlunun, ağabeyi 91 yaşındaki Mustafa Müftüoğlu, bahçesindeki ağacın dallarını budamak için çıktığı 3 katlı evin çatıdan düşerek hayatını kaybetti.

MÜFTÜOĞLU AİLESİNİN ACI GÜNÜ: 91 YAŞINDA ÇATIDAN DÜŞTÜ

Tuzla Mahallesi'nde yaşayan Mustafa Müftüoğlu, bahçesindeki ağacın dallarını budamak için 3 katlı evinin çatısına çıktı. Burada ağacın dallarını keserken dengesini kaybeden Mustafa Müftüoğlu düştü. Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine gelen 112 Acil ekibi, Mustafa Müftüoğlu'nun hayatını kaybettiğini belirledi.
Mustafa Müftüoğlu'nun cenazesi, Cumhuriyet savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından otopsi yapılmak üzere Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.
Milli Selamet Partisi Genel Başkan Yardımcılığı yapan, 1973 seçimlerinde Sakarya'dan milletvekili seçilen, 1975-1977 yılları arasında Adalet Bakanlığı görevini üstlenen İsmail Müftüoğlu'nun ağabeyi olan Mustafa Müftüoğlu'nun ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.
Halil Müftüoğlu'nun Ağabeyi
Sakarya'da Müteahhitlik yapan Sakarya Trabzonlular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanlığı ve İl Genel Meclisi üyeliği de yapan Halil Müftüoğlu'nun da ağabeyi olan Mustafa Müftüoğlu'nun ölümü tüm yakınlarını yasa boğdu

Mustafa Müftüoğlu'nun cenazesi İkindi namazı sonrası Tuzla Mahallesi Sofular Vefa Camiinden kaldırılacak. 

Merhuma Allah'tan rahmet sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER