MUHARREM GÜRKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Sakarya Berberler ve Sanatkarlar Odası Başkanvekilliği görevinde bulunan Muharrem Gürkan hali hazırda başkan olan Veysel Yıldız’ın da desteğini alarak başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

MUHARREM GÜRKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Sakarya Berberler ve Sanatkarlar Odası Başkanvekilli Muharrem Gürkan, oda başkanlığına adaylığını açıkladı. Dün  Orman Park’ta düzenlenen basın toplantısına odanın mevcut başkanı Veysel Yıldız ve üyeleri katıldı. Toplanın açılış konuşmasını yapan Veysel Yıldız, yeni dönemde aday olmadığını açıklayarak, “Artık gençlere sıra geldi. Ben Veysel Yıldız olarak bu gün adaylığını açıklayacak olan Muherrem Gürkan’a destek vereceğimi ifade etmek isterim” dedi. Yıldız’ın ardından sözü, adaylığını açıklayan Muharrem Gürkan aldı. Gürkan yaptığı mesleği sevdiğini ifade ederek, “Bana tüm şehri neredeyse tanıma fırsatı veren işimi bereketim, müşterilerimi de velinimetim biliyor ve bu anlayışla çalışmaya devam ediyorum” dedi.
ÜYELERE DAVET
Gürkan konuşmasının devamında, kendisinin önünü açan Veysel Yıldız’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Konuşmasının sonunda  Gürkan, hedeflerinin 2018-2021 döneminde üyelerine daha iyi hizmet olduğunu belirterek, “Tüm esnaf arkadaşlarımı ortak akılla Sakarya Berberler ve Sanatkar Odasını yönetmeye davet ediyorum. Mesleğimizde yaşadığımız eksiklik hepimizin eksiğidir, başarı hepimizin başarısıdır. Bunun farkında olarak tüm meslektaşlarımı birlikte düşünüp, birlikte karar vermeye davet ediyorum.”diyerek konuşmasını sonlandırdı. Adil Demirel

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER