MUHARREM GÜRKAN ERENLER'DE ÜYELERLE BULUŞTU

Berberler Odası Başkan adayı Muharrem Gürkan, Erenlerde ki berber esnaf ile bir araya geldi. Gürkan yönetim kurulu üyelerini tanıttı.

MUHARREM GÜRKAN ERENLER'DE ÜYELERLE BULUŞTU

Sakarya Berberler Odası Başkan adayı Muharrem Gürkan, dün Erenler Düğün Salonunda kahvaltılı tanıtım toplantısı düzenledi. Düzenlenen kahvaltıda Güler, yönetim kadrosunu tanıttı. Gürkan, Erenler ilçesinde faaliyet gösteren berberlerin adını daha iyi duyurabilmek ve destek olmak amacıyla, Erenlerden Sedat Şanlı ve Mustafa Yıldan’ı yönetim kuruluna aldığını söyledi.
KENETLENELİM
Gürkan şöyle devam etti, “Bilindiği gibi birçok sorunlarımız var. Biz yönetim kurulu arkadaşlarımızla projeler üretiyoruz. Mesleğimizde gelenekli, görenekli mücadele ediyoruz. Sizden naçizane isteğim bu kardeşlerimize dua ve desteğinizi eksik etmemenizdir. Biz yönetim kurarken sadece yöneticilik yapsın o makamda otursun diye değil, Sakarya Berberler çatısı altında işleyiş içinde devam etsin diye kurmuyoruz. Arkadaşlar Berberler Odası birbirine kenetlenmeli ve birlik, beraberlik içinde olmalıdır. O yüzden bunları dikkate almanızı ve hayır dualarını eksik etmemenizi istiyorum. Toplantıya katıldığınız için Allah sizden razı olsun, hepinize teşekkür ederim.” Muhammet Rıza ÇİÇEK- Elif ALGÜL

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER