MUHTARLAR FEDERASYONU MUHTARLAR GÜNÜ'NÜ KUTLADI

Sakarya Muhtarlar Federasyonu'nun düzenlediği programda Kent Meydanı'nda bulunan Atatürk anıtına çelenk konulması ile başladı

MUHTARLAR FEDERASYONU MUHTARLAR GÜNÜ'NÜ KUTLADI

Kent Meydanı'nda düzenlenen programa Adapazarı, Serdivan, Erenler ve Arifiye ilçe muhtarlarının katılımı ile gerçekleşti. Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.
ÜÇ YILDIR
19 Ekim’in 3 yıldan bu yana Muhtarlar Günü olarak kutlandığını hatırlatan Başkan Erdem "Muhtar, seçilmiş kişidir. Devlet ve vatandaş arasındaki toplum bütünlüğünün sağlanmasında ve kamu düzeninin yerine getirilmesi konusunda muhtarlar olarak üzerimize düşen görevin bilincindeyiz. İlimizde toplam 665 muhtarımız görev yapmaktadır" dedi.
RESMİ TÖREN
Erdem, "19 Ekim Muhtarlar Günü'nün her yıl resmi törenle kutlanacak olması vesilesiyle bizlere sevinç ve gururu yaşatan Cumhurbaşkanımıza, devlet büyüklerimize, ilimizde görev yapmakta olan muhtarlarımız adına teşekkür ediyorum. Yeni ve eski tüm muhtarlarımızın da Muhtarlar Günü'nü kutluyorum” dedi Muhtarlar Demokrasi Meydanı’nda gerçekleşen etkinliğin ardından Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret etti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort