Muhtarları rahat ettiren uygulama

Muhtarların talep ve şikâyetlerini dikkate alarak hızlı çözüm anlayışıyla yeni çalışmaları hayata geçirdiklerini söyleyen Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Kurduğumuz Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ile her gün 25 muhtarımızla birebir görüşüyor ve sorunları hızla çözmek için üstün gayret gösteriyoruz” dedi. 

Muhtarları rahat ettiren uygulama

MUHTARLARA ÖZEL MÜDÜRLÜK
Adapazarı Belediyesi’ne bağlı 84 mahallenin sorunlarının daha kolay tespit edilerek hızlı çözüme kavuşturulması hedefiyle kurulan Muhtarlık İşleri Müdürlüğü çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Süleyman Durmaz koordinesinde çalışma yapılan müdürlükte, muhtarlar belediyeye gelerek tüm taleplerini doğrudan iletiyor, hızlı koordinasyona zemin hazırlanıyor. Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, iletilen talep ve şikâyetleri Adapazarı Belediyesi İletişim Merkezi (ADİM) ile ortak çalışarak ilgili müdürlüklere gönderiyor.

DAHA HIZLI KOORDİNASYON
Muhtarların mahallelerdeki en önemli temsilciler olduğunu vurgulayan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Vatandaşlarımızın muhtarlıklar aracılığıyla bize kolay ve daha hızlı bir şekilde ulaşıp sorunlarını dile getirmeleri amacıyla Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüzü kurduk. Her gün en az 25 muhtarımızla birebir görüşüyor ve sorunları hızla çözmek için üstün gayret gösteriyoruz. Bu sayı da onların çalışmalarımızdan duyduğu memnuniyeti gösteriyor. Mahallelerdeki gözümüz kulağımız olan muhtarlarımızla her daim çalışmaya ve Adapazarı’mızı hep birlikte vakit kaybetmeden daha da güzelleştirmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER