MÜSİAD, EMNİYET MÜDÜRÜ KAYA'YA BAŞARILAR DİLEDİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı ziyaret etti. Ziyarette, STK ile Emniyetin uyum içinde çalışması gerektiği vurgulandı.

MÜSİAD, EMNİYET MÜDÜRÜ KAYA'YA BAŞARILAR DİLEDİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı yeni görevinde başarılar dilemek adına makamında ziyaret etti. Ziyarete MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun’un yanı sıra, Başkan Yardımcıları Mustafa Gavasoğlu, Zafer Boz, İsmail Filizfidanoğlu, Bütçe ve Mali İşler Komisyon Başkanı Semih Gülşan, Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Eyüp Tuncer, Basın ve Halkla İlişkiler Komisyon Başkanı Burhan Şen, Araştırma Komisyonu Başkanı Dursun Döğer ve Şube Müdürü Emre Ozan katıldı.
SIMSIKI BAĞLANDIK
Türkiye adına yaşanan olumsuz olaylardan ders çıkartılarak daha iyi bir Türkiye için çalışılacağını söyleyen İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, “Son zamanlarda ülke olarak geçirmiş olduğumuz olaylar hepimizin malumu. Gerek 15 Temmuz dönemi, gerekse terör örgütleri tarafından yapılan eylemler bizlere bir kez daha birbirimizse sımsıkı bağlanmamızı ve bir olmamızı yanında beraber ülke olarak kenetlenmeyi ve daha sağlam bir irade ile daha güçlü bir Türkiye için çalışmamız gerektiğini hatırlattı. Bu kapsam da siz değerli Sivil Toplum Kuruluşlarının da desteği bizim için önemli” şeklinde konuştu.
SAKARYA ADINA
Gerçekleşmesi söz konusu olan proje ve benzeri etkinliklerde beraber hareket edilmesi gerektiğini belirten MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun, her zaman emniyetle uyum içinde çalışmaya hazır olduklarını söyledi. Erol ÖĞÜT

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER