MUSTAFA AK: HASTANENİN YAPIMINA BAŞLANACAK

İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü’yü ziyaretinde konuşan AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Alandüzü’ne yapılacak bin yataklı hastanenin yapımına kısa sürede başlanacağını söyledi

MUSTAFA AK: HASTANENİN YAPIMINA BAŞLANACAK

AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak ve yönetim kurulu üyeleri İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü’yü ziyaret etti. Hükümetin yaptığı yatırımlarla vatandaşların sağlıkta kuyruklardan kurtulduğunu belirten Başkan Ak, “Evde tedavi hizmetlerine varıncaya kadar birçok alanda yenilikleri hükümetimiz hayata geçirdi. Hayalini bile kuramadığımız ambulans uçaklarımız artık ihtiyaç anında vatandaşlarımızın hizmetinde. Hastanelerimiz beş yıldızlı otel konforunda.  Temiz ve hijyenik ortamlarda muayeneler ve ameliyatlarımız gerçekleştiriliyor. Sağlık sektöründe AK Parti hükümeti döneminde yeni hastaneler açarak halkımızın hizmetine sunduk” dedi.
BİRLİKTE AÇILIŞ YAPACAĞIZ
Alandüzü’ne yapılacak bin yataklı hastaneyle ilgili de konuşan Başkan Ak, “Alandüzü mevkiinde yeni yapılacak 1000 yataklı hastane ile ilgili olarak en kısa zamanda hükümetimiz prosedürleri aşarak hastane yapımına başlayacaktır. Kısa bir zaman içerisinde de inşallah hep birlikte yeni hastanemizin açılısını vatandaşlarımız ile birlikte gerçekleştireceğiz. Yeni Türkiye 2023 hedeflerimize sağlık sektöründe de gerekli çalışmaları yaparak hedefimize emin ve kararlı adımlar ile ilerliyoruz” dedi. 
TEDAVİYE GELEN HASTALAR
İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü de sağlık çalışanları olarak vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını ifade etti. Öğütlü, “Hastalarımıza ve yakınlarına evlerindeki konfor ve rahatlığı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Hükümetimizde yeni yatırımlar yaparak bizlere destek veriyor. Sağlık sektörümüz bir çok yabancı ülkeden daha iyi durumda. Yurt dışından ülkemize tedavi amaçlı gelen hastaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu da bizim ülke olarak sağlık sektöründe ulaştığımız noktayı göstermektedir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER