Mustafa ve Burak Sakarya'da

Mustafa ve Burak Sakarya'da

Mustafa ve Burak Sakarya'da

Sakaryaspor Yönetimi transferde dün iki isimle anlaşmaya vardı. Eskişehirspor'dan Mustafa Sevgi ve Ankaragücü'nden Burak Karaduman ile el sıkışıldı.
Mustafa ve Burak
Sakaryaspor Yönetimi haftanın ilk gününde beklenen hamleyi yaptı. Uzun süredir transferde ön planda olan iki isim ile dün yapılan görüşmelerin ardından el sıkışıldı. Eskişehirspor'da forma giyen Mustafa Sevgi ile Ankaragücü'nden Burak Karaduman transferine son nokta kondu. Sakaryaspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, her iki oyuncu ile prensipte anlaşmaya varıldığı bildirildi. Mustafa ve Burak'ın 2 Ocak'ta Sakaryaspor'un çalışmalarına katılması bekleniyor.
Değerlendirdi
Transfer çalışmalarıyla ilgili de değerlendirmede bulunan Başkan Bülent Yılmaz, 'Şu anda 5 tane oyuncuyla anlaşıldı. Parasal konularda çok küçük pürüzler var. Bunlar takımla birlikte idmana çıkacak. Ankaragücü başkanına teşekkür ediyorum. Burak'ı bize ücretsiz kiralık olarak verdi. Mustafa Sevgi bitmiş vaziyette. Okan Koç'ta herhangi bir sorun yok. Kaleci konusunda titiz bir araştırma içerisindeyiz. Kılıçarslan olmadı, kulübü bırakmadı. 2 stoper, bir kaleci ve iki yabancı alacağız' diye konuştu.
Cumhur transferi
Sakaryaspor'un transfer listesinde bulunan bir diğer isim Can Cumhur Bozacı transferi dün netlik kazanmadı. Eskişehirspor ile yollarını ayıran oyuncu ile yapılan tüm görüşmeler olumlu. Ancak arada ufak pürüzlerin olduğu öğrenildi. Can Cumhur Bozacı transferinde beklemede olan yönetimin önümüzdeki günlerde bu konuyu netleştirmesi bekleniyor. Can Cumhur Bozacı ile aradaki sorun giderilmesi halinde tecrübeli oyuncu da takımla birlikte hemen çalışmalara başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE