Mutlaka önlem alınmalı

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Bayrak, son günlerde artan asayiş olaylarına dikkatleri çekerek, güvenlik için uygulamaların arttırılması gerektiğini ifade etti.

Mutlaka önlem alınmalı

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Bayrak, son günlerde ilimiz gündeminde yer alan asayiş olaylarına dikkati çekti. Bayrak yaptığı açıklamada 2013 yılında il genelinde meskun mahallede silah kullanımının arttığını ifade ederek, “Donatım’da bir Taksi durağının kurşunlanması ve hafta sonu Yenicami’de bir gencimizin trafikte yaşanan bir olay sonrasında silah ile yaralanması sonucunda zirve yapmıştır. Bu tür olaylar kamuoyunu ziyadesi ile rahatsız etmektedir” dedi.
UNSURLAR
İlimizin en büyük güvenlik problemlerinin başında ruhsatsız silah kullanımı geldiğini ifade eden Bayrak, bu konunun yetkililer tarafından tekrar ele alınması gerektiğini söyledi.
Bayrak şöyle devam etti, “Asayiş olaylarının engellenmesinde en büyük etken olayı yapan unsurlarını ve etkenleri ortadan kaldırmak önemlidir. Onun için ilimizdeki ehliyetsiz insanların silahları ile sokağa çıkacak cesaretinin olmayacağı güvenlik uygulamaları emniyetimizce ele alınmalıdır. Yetkililerimizi bu konuda daha katı kararlar almalıdır” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER