Mutlu Işıksu kan bağışında bulundu

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti ile Kızılay Sakarya Şubesinin başlattığı kan bağışı kampanyasına Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu da destek verdi

Mutlu Işıksu kan bağışında bulundu

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti (SGC) iş birliği ile Demokrasi Meydanı’nda başlayan Kızılay Kan Bağış kampanyasına destek verdi. 
Demokrasi Meydanı’nda Cumartesi günü başlayan ve devam eden kan bağış kampanyasına Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu destek verdi. Başkan Işıksu, “Sakarya Gazeteciler Cemiyeti ile Kızılay Sakarya Şube başkanlığı iş birliği ile güzel bir kampanya başlatmışlar. Öncelikli olarak teşekkür ediyorum. Tüm hemşerilerimizi kan vermeye davet ediyoruz. Sağlıklı herkes kan vermeli” dedi. 
Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, kan bağışı kampanyasına destek veren Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksuya teşekkür etti. 
Sakarya Gazeteciler Cemiyeti ile Kızılay Sakarya Şubesi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kan bağışı kampanyası başlatmıştı. Cuma gününe kadar sürecek olan kampanyaya destekler de devam ediyor.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
osman nuri yazıcı
osman nuri yazıcı - 7 ay Önce

Kan verirse mutlu Işık`su Kan verir

SIRADAKİ HABER