NİSAN AYINDA 220 TUTUKLAMA

Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Nisan ayında gerçekleştirilen operasyonlarda; Bin 838 şahıs yakalandı. Yakalanan şahıslardan 220’si tutuklanarak cezaevine gönderilirken çok sayıda silah ele geçirildi.

NİSAN AYINDA 220 TUTUKLAMA

Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Nisan ayında gerçekleştirilen operasyonlar ve yürütülen çalışmalarda; Bin 838 şahıs yakalandı. Şahıslardan 220’si tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Asayiş Şube Müdürlüğünce gerçekleştirilen operasyonlarda hakkında Kasten Öldürme’ suçundan 20 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan H. A., isimli şahıs,
‘Kasten Öldürme’ suçundan 12 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası olan M.Ö., isimli şahıs,
‘Kasten Öldürme’ suçundan 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan E.K.,isimli şahıs,
‘Cinsel İstismar’ suçundan 8 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan A.K., isimli şahıs,
‘Hırsızlık’ suçundan 6 yıl 10 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan B.Ö., isimi şahıs,
‘6136 Muhalefet’ suçundan 6 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan C.G., isimli şahıs, ‘Dolandırıcılık’ suçundan 6 yıl 10 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan A.T., isimli şahıs,
‘Hırsızlık’ suçundan 6 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan G.Y., isimli şahıs,
‘Hırsızlık’ suçundan 6 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan A.K., isimli şahıs,
‘Hırsızlık’ suçundan 6 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan E.D., isimli şahıs ile çeşitli suçlardan aranması olan 67 şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi. Öte yandan Nisan ayı içerisinde Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen ŞOK uygulamalarda; 27 adet Ruhsatsız Tabanca, 12 adet ruhsatsız Tüfek, 15 adet Ruhsatsız Kurusıkı tabanca, 478 adet değişik çap ve markalarda fişek ile çalıntı olduğu tespit edilen 3 adet otomobil, 17 adet Motosiklet, Bisiklet ve Ekobis ele geçirildi.  Fuhuşla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda ise Nisan ayı içerisinde, 13 şahsa adli ve idari işlem yapıldı.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER