O görüntülerle Kocaali'de yaşananlar bağlantılı değil

Büyükşehir Belediyesi tarafından sosyal medya sitelerinde paylaşılan görüntülerle, Kocaali’de yaşanan olayın bir bağlantısı olmadığı ifade edilerek, “Sakarya; 72 farklı milletin huzur ve barış içerisinde yaşadığı kardeşlik coğrafyasıdır. Şehrimize yönelik yapılan bu kara propagandayı şiddetle kınıyoruz” denildi.

O görüntülerle Kocaali'de yaşananlar bağlantılı değil

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından sosyal medyada Sakarya’nın Kocaali ilçesinde yaşandığına dair paylaşılan görüntülere yönelik bir açıklama yapıldı. Konuyla ilgili kurumdan şu açıklama yapıldı: “22 Ağustos 2020 tarihinde şehrimizin kuzey ucu Kocaali’de mevsimlik tarım işçilerinin de bulunduğu fındıklıkta bahçe sahipleri arasında yaşanan ve yargıya intikal eden olay, adli ve idari makamlarca takip edilmekte ve gerekli soruşturmalar titizlikle yürütülmektedir. Ancak sosyal medya sitelerinde paylaşılan görüntülerle, yaşanan olayın bir bağlantısı olmadığı anlaşılmıştır. Sakarya; 72 farklı milletin huzur ve barış içerisinde yaşadığı kardeşlik coğrafyasıdır. Şehrimize yönelik yapılan bu kara propagandayı şiddetle kınıyoruz” denildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2020, 10:22
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halim berber
Halim berber - 5 ay Önce

Su aralar sakaryayla cok ugrasılıyor.ve genelleme yapılıyor.her mılletn ıyso kotusu vardır dostlarr.bir kıso içğn bir milleti atese atmayınn.heran hersey olabilir.rabbim kımseyi yolumdam sasrtmasın amınn saygılar